Novinky

12.11.2012 13:28

Uzávěrka přihlášek se blíží...!

Uzávěrka přihlášek (18. 11.) se kvapem blíží! Využite příležitosti přihlásit svá zvířata Čm, Dl a Ččp :-) .
28.10.2012 22:22

Návštěva německé speciálky a aktuální registrace

Dne 27. 10. se zúčastnili tři zástupci KCHK Čm a Dl speciální výstavy německého klubu chovatelů Dl a Ččp. Věříme, že byla navázána dobrá spolupráce s německými chovateli. Více v sekci "Klubová činnost - Zahraniční spolupráce". Dále v sekci "Fotogalerie - Z návštěv výstav" jsou nové fotografie.
19.09.2012 20:53

Aktualizace XIX. - Celostátní výstava mladých králíků

V sekci "Klubová činnost" je zveřejněna nová sekce, která můžete prohlédnout krátké zprávy a fotografie ze 42. CVMK Hodonín 2012.
28.08.2012 22:57

Aktualizace XVIII. - Počty na 42. CVMK Hodonín

Na Celostátní výstavu mladých králíků do Hodonína je přihlášeno 57ks činčil malých a 28ks dailenárů! Jistě to bude zajímavá podívaná. KCHK Čm a Dl věnoval poháry na nejlepší kolekci Čm a Dl - ať vyhraje ten nejlepší chovatel!
24.08.2012 22:29

Aktualizace XVII. - Fotografie Čm a Dl z výstav

V sekci "Fotogalerie - Z návštěv výstav" jsou vloženy další fotografie Čm a Dl.

Vítejte na našem webu

Vážení chovatelé a příznivci chovu králíků

 

 Vítáme Vás na našich webových stránkách, které jsou věnovány třem čistokrevným plemenům králíků - činčile malé (Čm) ,dailenárovi (Dl) a sallanderům (Sall). Klub chovatelů králíků činčil malých, dailenárů a sallanderů sdružuje zájemce z řad členů Českého svazu chovatelů a podílí se na rozšíření, propagaci a zejména systematické plemenářské práci u těchto tři plemen králíků. Rádi mezi sebou uvítáme další chovatele Čm, Dl nebo Sall, kteří by s námi sdíleli tyto myšlenky a napomohli by tak těmto plemenům.

 

 

Poznámka: Šíření, kopírování a užívání veškerých materiálů a fotografií na tomto webu je podmíněno souhlasem výboru KCHK Čm a Dl. Děkujeme za pochopení.

Vyhledávání

Kontakt

Klub chovatelů králíků Činčil malých, Dailenárů a Sallanderů

free counters

Členovia klubu chovateľov Čm, Dl a Sall kŕmia špičkovými krmivami:

                        viac nájdeš