Novinky

22.02.2013 22:56

Vložen informační zpravodaj

V sekci "Klubová činnost - Informační zpravodaje" je vložen informačné zpravodaj č. 66 (leden 2013). Dále je aktuální sekce "Členové". Klub má v současné době 26 členů.
10.02.2013 19:53

Článek ze spolkové výstavy

V sekci "Klubová činnost - Archiv zpráv" je vložen příspěvek př. Petra Fasory o spolkové výstavě samců z německého Oldenburgu.
03.01.2013 01:48

AKTUALITY

Je doplněna sekce Typizace, proběhl přesun reprezentačních akcí Klubu do nové složky Archiv.
20.12.2012 17:30

VÁNOCE...

Klub chovatelů králíků Čm a Dl přeje všem chovatelkám a chovatelům šťasté prožití vánočních svátků, hodně zdraví a úspěchů!
03.12.2012 23:27

MÁME PO SPECIÁLCE...

V sekci "Klubová činnost - Výsledky speciálních výstav" je vložen (ke stažení) katalog výstavy 2012 a také je uveřejněna tabulka vítězů, fotografie a typizace. Dále v sekci "Fotogalerie - Galerie vítězů" jsou zveřejněny fotografie šampionů. Další aktualizace proběhne cca za týden.

Vítejte na našem webu

Vážení chovatelé a příznivci chovu králíků

 

 Vítáme Vás na našich webových stránkách, které jsou věnovány třem čistokrevným plemenům králíků - činčile malé (Čm) ,dailenárovi (Dl) a sallanderům (Sall). Klub chovatelů králíků činčil malých, dailenárů a sallanderů sdružuje zájemce z řad členů Českého svazu chovatelů a podílí se na rozšíření, propagaci a zejména systematické plemenářské práci u těchto tři plemen králíků. Rádi mezi sebou uvítáme další chovatele Čm, Dl nebo Sall, kteří by s námi sdíleli tyto myšlenky a napomohli by tak těmto plemenům.

 

 

Poznámka: Šíření, kopírování a užívání veškerých materiálů a fotografií na tomto webu je podmíněno souhlasem výboru KCHK Čm a Dl. Děkujeme za pochopení.

Vyhledávání

Kontakt

Klub chovatelů králíků Činčil malých, Dailenárů a Sallanderů

free counters

Členovia klubu chovateľov Čm, Dl a Sall kŕmia špičkovými krmivami:

                        viac nájdeš